Manos Del Uruguay- ręcznie farbowane włóczki
Wszystkie Włóczki Manos Del Uruguay są ręcznie farbowane. Farbowanie następuje małymi partiami. Każda z linii włóczek jest niepowtarzalna- dzięki temu, że każdy kolor jest barwiony ręcznie. W motkach w których występuje kilka kolorów odcienie są tak dobrane, aby do siebie pasowały. Całość tworzy piękne kombinacje. Od motków ciężko oderwać wzrok są piękne i jednocześnie wysokiej jakości.
Włóczki Manos są delikatne i miękkie w dotyku, dzięki czemu świetnie nadają się do robienia swetrów, szalików i dodatków. W zależności od rodzaju włóczki są w 100% naturalne lub na przykład przy przędzy na skarpetki z dodatkiem np. poliamidu.
Produkty Manos Del Uruguay są doceniane przez największe modowe marki. Manos Del Uruguay współpracuje między innymi z marką Stella McCartney, Marc Jacobs, a także Polo Ralph Lauren. To, że produkty są doceniane przez największe firmy modowe świadczy o wysokiej jakości stworzonej przez rzemieślników Manos Del Uruguay.
Włóczki Manos del Uruguay
Manos Del Uruguaj - niepowtarzalne włóczki
Manos del Uruguay to marka, która słynie z produkcji unikatowych włóczek. Motki są ręcznie farbowane przez urugwajskich rzemieślników. Farbowanie ręczne sprawia, że włóczki Manos są wyjątkowym produktem. Jakość i wygląd włóczek pozwala na stworzenie wyjątkowych swetrów, szali i innych dodatków. Ubrań które będą się pięknie prezentować przez wiele lat. Żeby podkreślić indywidualny charakter włóczki, każdy motek posiada metkę z nazwą wsi oraz podpisem rzemieślnika. W ofercie sklepu Włóczkowy Świat można obecnie znaleźć włóczkę Alma. Asortyment sklepu cały czas się powiększa, a klientki mogą cieszyć się najwyższej jakości produktami. Z tego powodu warto kupić produkty tej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego!
Manos Del Uruguay- organizacja non profit
Manos Del Uruguay to organizacja non profit, która powstała w 1968r w Urugwaju. Celem jest wsparcie kobiet żyjących w małych wioskach w Urugwaju. Dzięki Manos Del Uruguay kobiety żyjące na wsi mają pracę oraz możliwość rozwoju osobistego, są niezależne finansowo. Mogą poprawić jakość swojego życia oraz życia swoich najbliższych. Organizacja jest zorganizowana w 12 spółdzielniach, każda z nich działa w małej wiosce. rzemieślnicy są właścicielami, a zyski dzielone są między spółdzielniami. Manos od 2009r. należy do Światowej Organizacji Sprawiedliwego Handlu.