do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Producenci

Punch Needle, czyli igła do dziurkowania

Punch needle, to igły do haftu pętelkowego. Haftu który cieszy się coraz większą popularnością. Technika haftu pętelkowego przypomina zwykły haft. Z tym, że dzięki tej metodzie możemy uzyskać efekt 3D. Przy hafcie pętelkowym z jednej strony powstają pętelki, sami decydujemy o ich głębokości i długości. Do wykonania tego haftu potrzebny jest punch needle, tamborek, tkanina do haftu. A także odpowiedniej grubości mulina lub włóczka. W sklepie internetowym Włóczkowy Świat kupisz wszystkie potrzebne materiały.

Punch needle możemy wykorzystać między innymi do wykonanie obrazków. A także do ozdobienia bawełnianej torby, poszewki na poduszkę lub odzieży. Wszystko zależy od pomysłu i inwencji twórczej. Punch needle to świetna alternatywa dla zwykłego haftu.

Punch Needle

Punch Needle- przyrząd marki Prym

Punch Needle marki Prym, to przyrząd do cieńszych włóczek lub muliny. Zestaw zawiera nawlekacz, rysunkową instrukcję oraz 3 igły do haftu pętelkowego w rozmiarach:

  • igła 1,3mm 
  • igła 1,6mm 
  • igła 2,2mm - Nadaje się do włóczki na druty 5mm np. Alaska, Nepal - to maksymalna grubość włóczki, jaka będzie pasowała do tej igły.

Grubość nici należy dobrze dobrać do igły. Gdyż zbyt cienka może się plątać, a zbyt gruba nie będzie się przesuwała. Przyrząd Punch Needle , Prym ma regulację długości igły od 1mm do  12mm. Długość pętelek ma znaczenie przy obrazku. Ponieważ im dłuższe są pętelki tym bardziej efektowny jest wzór haftu 3D.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl