do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producenci

Szydełko tunezyjskie, inaczej zwane szydełkiem afgańskim

Warsztat dziewiarski to przede wszystkim zróżnicowane akcesoria. Dzięki nim możliwa jest realizacja kolejnych szydełkowych projektów. Jeśli podstawy masz już za sobą, pora sięgnąć po bardziej zaawansowane techniki. Dzięki temu udoskonalisz swój warsztat i zaskoczysz wszystkich nowymi umiejętnościami. Masz już tradycyjne narzędzia? Sięgnij po coś nowego! Wybierz szydełko tunezyjskie zwane także afgańskim. To wszechstronne szydełko pozwoli Ci stworzyć przeszło 400 różnych kombinacji wzorów i ściegów szydełkowych. W sklepie internetowym Włóczkowy Świat znajdziesz szeroki wybór szydełek tunezyjskich. Poznaj rodzaje i zdecyduj, które z nich odpowiadają na Twoje potrzeby! 

Szydełka tunezyjskie/afgańskie

Przy szydełkowaniu tunezyjskim niezbędne jest szydełko tunezyjskie zwane także afgańskim. Ze względu na to, że szydełko tunezyjskie jest długie lub jest na żyłce. Praca na takim szydełku wygląda trochę jak praca na drutach, z tym że jest prostsza. Kolejna różnica pomiędzy zwykłym szydełkowaniem a pracą na szydełku tunezyjskim jest to, że robótka powstaje szybciej. Robótka ma inny wygląd niż przy tradycyjnym szydełkowaniu, jest bardziej zbita i mniej się rozciąga. Szydełko tunezyjskie w zależności od rodzaju jest idealne do tworzenia koców, poszewek, narzut. Sprawdzi się również w robótkach typu: swetry, czapki, kominy, szaliki.

Szydełko tunezyjskie proste

W sklepie internetowym Włóczkowy Świat znajdziesz szydełka tunezyjskie proste marki KnitPro i ChiaoGoo. Szydełka aluminiowe lub z wysokiej jakości bambusa. Szydełka zakończone są główką, która zabezpiecza przed wyślizgnięciem się oczek. Dzięki temu nie gubisz ich i masz kontrolę nad realizowanym projektem. Ten rodzaj szydełka będzie dobry na początek do poznania techniki szydełkowania tunezyjskiego. W sklepie dostępne są szydełka od 2,5 mm do 9 mm. Tak duży wybór pozwoli zrealizować wiele szydełkowych projektów.

Szydełko tunezyjskie z żyłką

Szydełko afgańskie z żyłką ułatwi większe projekty, które na zwykłym szydełku byłoby ciężko zrobić. Żyłka umożliwia umieszczenie większej ilości oczek. We Włóczkowym Świecie znajdziesz najwyższej jakości szydełka bambusowe marki Seeknit oraz ChiaoGoo. Szeroki wybór rozmiaru szydełka od 2,5 mm do 10 mm. Szydełka z żyłką 50 cm i 80 cm. Należy pamiętać, że długość liczona jest łącznie z długością szydełka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl